Seznam produktů značky Antica Macelleria Falorni

Již více než 200 let rodina Falorni vyrábí vysoce kvalitní maso a uzeniny v srdci regionu Chianti a předává z otce na syna tajemství starodávných receptů a řemeslných dovedností zpracování. Nerozlučné pouto s naším regionem a kořeny, vyrobené ze skutečných věcí a zdravého životního stylu, nám umožnilo získat řadu ocenění a exportovat naše hodnoty a naše produkty za naše národní hranice.

Již více než 200 let rodina Falorni vyrábí vysoce kvalitní maso a uzeniny v srdci regionu Chianti a předává z otce na syna tajemství starodávných receptů a řemeslných dovedností zpracování. Nerozlučné pouto s naším regionem a kořeny, vyrobené ze skutečných věcí a zdravého životního stylu, nám umožnilo získat řadu ocenění a exportovat naše hodnoty a naše produkty za naše národní hranice. Čerstvé, vařené nebo sušené: nad rámec chutného, prostě jedinečné. Vybíráme a vyrábíme celou řadu čerstvých, připravených a konzervovaných mas: od tradičních toskánských uzenin až po ikonické hovězí steaky, od jemných pečeně po uzené klobásy. Děláme to v Chianti s vášní a péčí asi devět generací podle tradičních technik a receptů.

Počet produktů: 6

Antica Macelleria Falorni

Zobrazení 1-6 z 6 položek
IL Salame con Chianina 360 g

IL Salame con Chianina 360 g
360.0g

Sušený vepřový salám ve vlastním střívku z Toskánska. Salám je vyráběn tradiční metodou s příměsí vepřového masa, masa divokého prasete a z masa Apeninského bílého telete plemene Chianina I.G.P.. V pevném pružném těle se svrchní bílou plísní. Na řezu je dobře patrná mozaika masa a špeku s charakteristickým přírodním aroma.

Cena 430,00 Kč
Salame al piccante 400 g

Salame al piccante 400 g
400.0g

Tradiční vepřový sušený salám, pocházející ze samého srdce Toskánska z městečka Greve in Chianti. Je vyroben dle tradiční staré receptury ruční metodou. Tento salám zraje po dobu 30 dní. Po té je zavěšen nad slámu do stodoly, kde dále zraje min. dalších 30 dní. Chuť je intenzivní, vyvážená a jemná s pikantním příjemným koncem.

Cena 373,00 Kč
Salame all'aroma di tartufo...

Salame all'aroma di tartufo...
330.0g

Sušený vepřový salám ve vlastním střívku, původem z Toskánska z Greve in Chianti. Salám je vyráběn tradiční metodou s příměsí lanýžového aroma. V pevném pružném těle se svrchní bílou plísní je dobře patrná mozaika na řezu masa s kousky špeku. Salám má intenzivním lanýžové aroma.

Cena 922,00 Kč
Salame classico al vino...

Salame classico al vino...
225.0g

Sušený vepřový salám ve vlastním střívku, původem z Toskánska z Greve in Chianti. Salám je vyráběn tradiční metodou s příměsí vína Chianti Classico. V pevném pružném těle se svrchní bílou plísní je na řezu dobře patrná mozaika masa a špeku s podmanivým přírodním aroma.

Cena 289,00 Kč
Salame con cinghiale 320 g

Salame con cinghiale 320 g
350.0g

Sušený vepřový salám ve vlastním střívku z Toskánska. Salám je vyráběn tradiční metodou s příměsí vepřového masa a masa divokých vepřů Cinghiale. V pevném pružném těle se svrchní bílou plísní. Na řezu je dobře patrná mozaika masa a špeku s charakteristickým přírodním aroma.

Cena 343,00 Kč
Salame Nobile 290 g

Salame Nobile 290 g
400.0g

Toskánský suchý salám z vyrobený z nejkvalitnějšího vepřového masa má silnou intenzivní chuť. Před konzumací ponechte několik minut při pokojové teplotě. Doba zrání minimálně 4 týdny. Salám je vhodný k bílému pečivu a na obložené mísy spolu s olivami. Krájí se na tenké plátky.

Cena 311,00 Kč