Seznam produktů značky Librandi

Po čtyři generace jsme vytrvale podporovali naši zemi a její bohatství. Pevně ​​věříme v to, co představovalo v minulosti, co představuje dnes a především to, co bude představovat v budoucnu pro svět vína. Vycházeli jsme z tradice; Gaglioppo, Greco a velké množství původních odrůd přítomných v regionu.

Po čtyři generace jsme vytrvale podporovali naši zemi a její bohatství. Pevně ​​věříme v to, co představovalo v minulosti, co představuje dnes a především to, co bude představovat v budoucnu pro svět vína. Vycházeli jsme z tradice; Gaglioppo, Greco a velké množství původních odrůd přítomných v regionu. Začali jsme s tréninkem hlavy a s podnožími tradičně používanými v této oblasti, stejně jako s učením našich zkušených pěstitelů, jejichž dovednosti byly zakořeněny ve staletích výroby vína v oblasti Cirò. Poté jsme se obrátili na přední odborníky na vinařský a vinařský průmysl, protože jsme věděli, že pečlivý výzkum nám umožní soustředit se na naše vinařské dědictví, zachovat ho a vylepšit. To byl vždy náš cíl a naše poptávka po vědecké komunitě. Daleko od toho, abychom chtěli něco vymyslet nebo změnit, vědou jsme si jen přáli dosáhnout hlubšího a konečného pochopení velkého pokladu, který nám byl k dispozici. Nyní víme, že naše původní intuice byla dobrá a že některé z nejkrásnějších stránek v historii výroby vína v Kalábrii ještě musí být napsány.

Počet produktů: 8

Librandi

Zobrazení 1-8 z 8 položek
Librandi - Cirò Bianco 2019...

Librandi - Cirò Bianco 2019...
0.0g

Svěží bílé víno z tradiční odrůdy Greco bianco s jasnou jiskrou a příjemnou ovocnou vůní po čerstvém ovoci. Na chuti jemné se svěží kyselinkou a tóny nezralých zelených jablek s elegantní máslovou dochutí.

Cena 243,00 Kč
Librandi - Cirò Rosato 2017...

Librandi - Cirò Rosato 2017...
0.0g

Růžové víno tmavší barvy z odrůdy Gaglioppo, suché, s intensivním ovocným aroma. Zraje v dubových sudech a dále v lahvi. Chuť je intenzivní po zahradních jahodách, mandlích a přezrálém ovoci s harmonickým obsahem tříslovin.

Cena 253,00 Kč
Librandi - Cirò Rosso...

Librandi - Cirò Rosso...
0.0g

Víno výrazné temně červené barvy s rozmanitým kořenitým aroma a nezaměnitelnou rustikální strukturou. Silný charakter vína se odráží v bohaté chuti s delším závěrem.

Cena 253,00 Kč
Librandi - Critone Val di...

Librandi - Critone Val di...
0.0g

Bílé víno produkované z odrůd Chardonnay a Sauvignon. Barva vína je slámově žlutá se zelenkavými odlesky. Aroma je čerstvé po zelených jablkách a broskví s nádechem květinových tónů. V chuti je suché a křupavé se svěží kyselinkou.

Cena 319,00 Kč
Librandi - Duca Sanfelice –...

Librandi - Duca Sanfelice –...
0.0g

Červené víno s rubínovou, až jemně nahnědlou barvou. Víno se zastřenou jiskrou a intensivním aroma bohatém na tóny kouře, čokolády, kůže a tabáku. Na chuti plné s dobrou tříslovinou a stejně bohaté na rustikální tóny s pozadím exotického koření, kakaa, nádechem máty a černého pepře. Velmi náročné však příjemně vyvážené víno.

Cena 417,00 Kč
Librandi - Gravello – Val...

Librandi - Gravello – Val...
0.0g

Červené temně rubínové víno, kombinující tradiční révu Gaglioppo a Cabernet Sauvignon. Vysoce viskózní, s plným ovocným a jemně kořeněným aroma. V široké paletě chutí se snoubí tóny tmavého ovoce, džemů, papriky, černého pepře a jemného marcipánového pozadí. Pevná kostra vína je doplněna jemnou tříslovinou a hřejivou páteří. Robustní, zároveň však sametové, silné a přesto elegantní a mistrovsky vyvážené.

Cena 849,00 Kč
Librandi - Magno Megonio –...

Librandi - Magno Megonio –...
0.0g

Červené víno s výraznou rubínovou barvou. Plné ovocné aroma s tóny černých a červených bobulových plodů, s tóny švestek až povidel a třešní. Následuje tón čokolády, kouře, tabáku, cedru, pepře a jiného koření. V chuti delikátní s jemným tanninem, bohaté a hutné s dlouhým koncem. Skvělá rovnováha ovocnosti a třísla. Plné, v dochuti.

Cena 604,00 Kč
Librandi - Terre Lontane –...

Librandi - Terre Lontane –...
0.0g

Víno výraznější růžové barvy s brilantní jiskrou. Aroma vína je výraznější svěží s tóny bobulového ovoce a minerálů. V chuti je plnějšího charakteru. Střední tělo vína doprovází svěží kyselinka a ovocný charakter.

Cena 302,00 Kč