Seznam produktů značky Levante

Náš extra panenský olivový olej je prastarou a autentickou ingrediencí, stejně jako země, která vítá olivovníky: „Apulianské zlato“, moudré ovoce věnování dílu, které se po staletí předává těm, kteří s vášní berou péče o Zemi. Je nemožné si představit Apulii bez absolutního protagonisty tohoto území, olivovníku. Výroba olivového oleje začíná přirozenou péčí o půdu, na které se tyto staleté olivovníky táhnou a ze které se olivy sklízejí tradičními metodami při plném respektování přírody. 

Zahalující teplo Slunce, které hladí nekonečná pole. Vůně země, strážce starodávných tradic. Honosnost staletých olivovníků, které v ní zapouští své kořeny. Láska, vášeň, respekt k přírodě. Kapka oleje není jen výsledkem výrobního procesu, ale skutečnou kombinací pocitů a emocí. Historie naší společnosti, dlouhá více než století, pochází odtud: z lásky k našemu původu a k naší zemi. Území bohaté na historii, šarm a emoce, starodávná a úrodná země, pohladená teplým jižním sluncem, ze kterého se rodí vzácné plody. Náš extra panenský olivový olej je prastarou a autentickou ingrediencí, stejně jako země, která vítá olivovníky: „Apulianské zlato“, moudré ovoce věnování dílu, které se po staletí předává těm, kteří s vášní berou péče o Zemi. Je nemožné si představit Apulii bez absolutního protagonisty tohoto území, olivovníku. Výroba olivového oleje začíná přirozenou péčí o půdu, na které se tyto staleté olivovníky táhnou a ze které se olivy sklízejí tradičními metodami při plném respektování přírody. Proto se každý rok rodí produkt, který potěší i ty nejjemnější chutě, které ztělesňují exkluzivní dědictví vůní a chutí nejpůvodnější apuliánské tradice. Mezi různými pěstovanými odrůdami oliv je velmi cenná, Coratina Cultivar, která má kořeny v zemi, která vítá nádherné krasové kameny políbené sluncem starověké paměti. Jedná se o olivovníky, které sahají až k úbočím Castel del Monte, ze kterých se získává Extra Virgin Olive Oil Terra di Bari PDO, nejznámější chráněné označení původu Apulian Extra Virgin na světě.

Počet produktů: 9

Levante S.r.l.

Zobrazení 1-9 z 9 položek
Olio extra Vergine di Oliva...

Olio extra Vergine di Oliva...
320.0g

Jedlý rostlinový olivový olej kategorie superiore, lisovaný za studena mechanicky.

Cena 1 863,00 Kč
Olio extra Virgine Fungi...

Olio extra Virgine Fungi...
320.0g

Přítomnost hub dává tomuto oleji pronikavou a silnou vůni. Olej je vhodný k přípravě mnoha pokrmů, a to zejména při pečení nebo grilování různých druhů mas nebo lze použít k dochucení pečených brambor ale i k dochucení těstovin.

Cena 132,00 Kč
Olio extra Virgine...

Olio extra Virgine...
320.0g

Přítomnost rozmarýnu dává tomuto oleji pronikavou a silně aromatickou vůni. Olej je vhodný k přípravě mnoha pokrmů, a to zejména při pečení nebo grilování různých druhů mas nebo lze použít k dochucení pečených brambor ale i k dochucení těstovin. Rozmarýn má vliv na dobré trávení také má antioxidační účinek.

Cena 155,25 Kč