Seznam produktů značky MONTEVERDI VINI

MONTEVERDI VINI je jednou z nejuznávanějších vinařských společností v Itálii a má pověst kvality, konzistence, služeb a spolehlivosti. Dva z Francescových bratrů Ottorino a Giovanni jsou odpovědní za výběr hroznů a rafinaci vín podle kvalitativních standardů, které jsou požadovány a stanoveny společností Monteverdi. Produkci vína bratři pečlivě sledují od sklizně po konečné stáčení.

MONTEVERDI ITALSKÁ VÍNA je dceřinou společností MONTEVERDI VINI Srl. Zatímco hongkongská pobočka byla založena v roce 2011, italská mateřská společnost je rodinným podnikem od roku 1920. To je rok založení společnosti, zatímco tato rodina podniká v oblasti vína od roku 1796. Ve skutečnosti od té doby existuje dlouhá řada Monteverdiho až do současnosti je svědectvím o zasvěcení rodiny podnikání s vínem. Zpočátku šlo o výběr vín z nedalekých kopců OLTREPO ‘PAVESE, což je oblast ležící poblíž PAVIA (Pavese) jihozápadně od Milána na kopcích nad jižním břehem řeky PO (Oltrepo’ znamená „nad Pádem“). V poslední době výběrem vín ze všech italských regionů stanovil Antonio Monteverdi měřítko vývozu na počátku 80. let, od té doby MONTEVERDI VINI vyváží do více než 40 zemí po celém světě. Asijský trh je jedním z nejvíce prosperujících za poslední desetiletí a MONTEVERDI VINI je zastoupena v mnoha asijských zemích: Vietnam, Jižní Korea, Hongkong a Čína. Současným prezidentem společnosti je pan Francesco Monteverdi, jeden z 9 dětí zesnulého Antonia a sám má 9 dětí zastupujících 9. generaci Monteverdiho. Téměř každý, kdo ve společnosti pracuje, je členem rodiny. MONTEVERDI VINI je jednou z nejuznávanějších vinařských společností v Itálii a má pověst kvality, konzistence, služeb a spolehlivosti. Dva z Francescových bratrů Ottorino a Giovanni jsou odpovědní za výběr hroznů a rafinaci vín podle kvalitativních standardů, které jsou požadovány a stanoveny společností Monteverdi. Produkci vína bratři pečlivě sledují od sklizně po konečné stáčení. Vína Monteverdi nabízejí výjimečnou kvalitu za hodnotu a jsou k dispozici ve všech kapsách. Díky vysoké pověsti společnosti MONTEVERDI v Itálii nám svěřila své výrobky řada vybraných „butikových vinařství“. Tyto produkty jsou výjimečné, velmi často v omezené produkci nebo sběratelské předměty. Jedná se o produkty specializovaného vinaře, který nemá spojení ani sílu zvýraznit své produkty na mezinárodních trzích. Ale jsme hrdí na to, že je máme, a že je můžeme přivést do Hongkongu a Asie, protože představují nejpůvodnější, nejskrytější a nejtajnější část produkce italského vína.

Počet produktů: 14

MONTEVERDI VINI

Zobrazení 1-14 z 14 položek
Monteverdi - Bardolino...

Monteverdi - Bardolino...
0.0g

Lehké červené víno s příjemným ovocným aroma. Na chuti následuje vůni svou ovocností s dominantními tóny trešní. Jednoduché elegantní víno pro každou příležitost.

Cena 172,00 Kč
Monteverdi - Cabernet...

Monteverdi - Cabernet...
0.0g

Klasický Cabernet Sauvignon. Barva je rubínová s odlesky fialové. Aroma vína je ovocné a připomíná lesní plody, černý rybíz a jiné bobulové ovoce. V chuti je jemné s vyváženou tříslovinou, ovocné a osvěžující, nekomplikované.

Cena 225,00 Kč
Monteverdi - Chardonnay...

Monteverdi - Chardonnay...
0.0g

Světle žluté barvy Chardonnay s bohatou vůní exotického ovoce a citrusů. Chuť je čerstvá s kořeněnou kyselinkou a ovocnou chutí, dominuje exotickými a citrusovými.

Cena 172,00 Kč
Monteverdi - Dolce Novella...

Monteverdi - Dolce Novella...
0.0g

Víno červené rubínové barvy produkované z odrůd Cabernet Sauvignon, Merlot a Sangiovese. Je výrazně aromatické po jahodách, což se promítá i v chuti. Přidává se 8% bio jahodového sirupu. V chuti je příjemně ovocně sladké po jahodách.

Cena 188,00 Kč
Monteverdi - Merlot Veneto 2 l

Monteverdi - Merlot Veneto 2 l
0.0g

Jemné a lehké červené víno s ovocným aroma a lehkým tělem. Je ovocné po bobulovém ovoci, lehké a svěží.

Cena 180,00 Kč
Monteverdi - Montepulciano...

Monteverdi - Montepulciano...
0.0g

Červené víno vyrobené pouze z hroznů odrůdy Montepulciano výrazné rubínové barvy s odlesky fialové. Ovocné aroma připomíná bobulové ovoce, ostružiny, maliny a švestky. V ústech je lehčí s výraznou ovocností, jemné a delikátní s mírnou tříslovinou.

Cena 221,00 Kč
Monteverdi - Negroamaro...

Monteverdi - Negroamaro...
0.0g

Červené víno připravené výhradně z hroznů odrůdy Negroamaro, pocházející z regionu Puglia. Víno v temně rubínové barvě s purpurovými odlesky a čistou jiskrou. Ve vůni jemné ale intenzivní, s bohatou paletou ovocných tónu a koření. Na chuti elegantní s příjemnou, až jemně nasládlou tříslovinou a dominantní ovocností. V dochuti teplé a perzistentní.

Cena 221,00 Kč
Monteverdi - Nero d'Avola...

Monteverdi - Nero d'Avola...
0.0g

Tmavě červená barva s fialovými tóny. Nos poskytuje směs červené třešně a maliny. Chuť je věrná nosu s primární chutí červených bobulovin a minerální kyselinkou. Střední profil je zaoblen jemnými taniny a ovocným závěrem.

Cena 221,00 Kč
Monteverdi - Pinot Grigio...

Monteverdi - Pinot Grigio...
0.0g

Lehký a svěží Pinot Grigio ze severské oblasti Itálie. Barva vína je světle žlutá se zelenkavými odstíny. Aroma evokuje svěžest a ovocnost, zejména zelená jablka a jiné světlé ovoce s minerálním podtónem. V chuti svěží a lehké s pikantní kyselinkou. Jemné lehké a svěží.

Cena 188,00 Kč
Monteverdi - Primitivo di...

Monteverdi - Primitivo di...
0.0g

Červené víno původem z regionu Puglia v jižní části Itálie, připravené z jedné z nejstarších odrůd vinné révy, Primitivo. Intenzivní a temně červená barva, nabízí bohaté ovocné aroma s tóny exotického koření,likéru a tmavého ovoce. Na chuti příjemně plné s komplexní strukturou a pozvolným hřejivým dozvukem.

Cena 221,00 Kč
Monteverdi - Prosecco...

Monteverdi - Prosecco...
0.0g

Klasické šumivé Prosecco jemné žluté barvy s aroma zralých jablek a broskví. V chuti delikátní jemné s příjemným perlením a osvěžující ovocnou chutí s jemnou kyselinkou.

Cena 274,00 Kč
Monteverdi - Sangiovese...

Monteverdi - Sangiovese...
0.0g

Víno granátové barvy produkované čistě z odrůdy Sangiovese. Aroma vína je ovocné s džemovými tóny a náznaky třešní a višní. V chuti je plné, strukturované s pevnou tříslovinou a ovocným charakterem. Dlouhá dochuť jde ruku v ruce s elegantní finesou vína.

Cena 221,00 Kč
Monteverdi - Soave Classico...

Monteverdi - Soave Classico...
0.0g

Lehké bílé víno odrůdy Garganega světlé zelenkavé barvy. Ovocné aroma evokuje svěžest s tóny zelených jablek a jiného světlého ovoce. V chuti čerstvé a svěží s lehkým náznakem minerality a ovoce s příjemnou svěží kyselinkou.

Cena 163,00 Kč
Monteverdi - Valpolicella...

Monteverdi - Valpolicella...
0.0g

Lehké červené víno s příjemným ovocným aroma. Na chuti následuje vůni svou ovocností s dominantními tóny třešní. Jednoduché elegantní víno pro každou příležitost. Jemné a ovocné.

Cena 188,00 Kč