Seznam produktů značky Bergmilch Sudtirol alto adige

Mila patří k farmářům. Jsou dodavateli a vlastníky družstva Latte Montagna Alto Adige. Společně s našimi zaměstnanci, kteří jednají jako vyslanci a partneři a sdílejí naše hodnoty, zajišťujeme jejich příjem.

Mila patří k farmářům. Jsou dodavateli a vlastníky družstva Latte Montagna Alto Adige. Společně s našimi zaměstnanci, kteří jednají jako vyslanci a partneři a sdílejí naše hodnoty, zajišťujeme jejich příjem. Naši zemědělci jsou naším konkurenčním aktivem - dodávají denně cenné suroviny, jihotyrolské mléko z horských farem, které v žádném okamžiku rafinujeme na vysoce kvalitní produkty. Naši klienti a spotřebitelé věří, že budeme vyrábět kvalitní a chutné výrobky. Naši zaměstnanci jsou naším kapitálem. Uctivý způsob, osobní rozvoj a politika lidských zdrojů zaměřená na rodinu a životní cyklus jsou záležitosti blízké našim srdcím. Pickupy Mila dodávají čerstvé horské mléko z farem každý den do našich závodů v Bolzanu a Brunicu, kde se rychle zpracovávají na vysoce kvalitní výrobky a prodávají se v regionu Trentino-Südtirol, ve zbytku Itálie a na mezinárodní úrovni. Každá továrna má vlastní výrobní specializaci a snaží se vyvinout další vysoce kvalitní výrobky, dokonce i zcela nové.

Počet produktů: 6

Bergmilch Sudtirol alto adige / Mila

Zobrazení 1-6 z 6 položek
Formaggio al Lagrein 2,3 kg

Formaggio al Lagrein 2,3 kg
2,300.0g

Sýr z kravského mléka s pevnou kůrou obalenou v koření a zbarvenou zráním v hroznech červeného vína. Krémově zbarvené těsto je velmi pružné s podmanivým mléčným aroma.

Cena 1 576,00 Kč
Formaggio al taglio Stelvio...

Formaggio al taglio Stelvio...
9,500.0g

Sýr z kravského mléka má kompaktní kůru světle žluté až intenzivně žluté barvy. Těsto má světle žlutou až  slámově žlutou barvu s rovnoměrně rozloženými kulatými otvory. Konzistence sýra je měkká a příjemná. Ve vůni je cítit po vlašských ořeších a mléku. V chuti se Stelvio silně a dominantně. Jediný sýr z jižního Tyrolska s chráněným označením původu (CHOP) je vyráběn výhradně společností Mila / Latte Montagna Alto Adige a Latterií di Burgusio (vesnice ve Val Venosta poblíž průsmyku Stelvio) podle kterého sýr získal své jméno.

Cena 4 277,00 Kč
Formaggio Ortler 2,6 kg

Formaggio Ortler 2,6 kg
2,600.0g

Kravský sýr Ortler nese své jméno po stejnojmenné hoře v Jižním Tyrolsku v Národním parku Stelvio. Kůra je kompaktní a voskovitá. Těsto má barvu, která se mění od světle žluté až po slámově žlutou s nepravidelnými otvory. Jeho konzistence je spíše tvrdší, ale jemná až sametová. Jeho chuť je velmi mléčná a příjemná.

Cena 1 334,00 Kč
Mascarpone 250 g

Mascarpone 250 g
250.0g

Mascarpone je sýrový produkt vyráběný ze smetany z kravského mléka. Masacrpone se podává k snídani a používá se slaných i sladkých pokrmů. Pro vysoký obsah tuku ho lze použít místo smetany a je nepostradatelnou surovinou pro přípravu dezertu např. Tiramisu.

Cena 82,00 Kč
Mascarpone 500 g

Mascarpone 500 g
500.0g

Mascarpone je sýrový produkt vyráběný ze smetany z kravského mléka. Masacrpone se podává k snídani a používá se slaných i sladkých pokrmů. Pro vysoký obsah tuku ho lze použít místo smetany a je nepostradatelnou surovinou pro přípravu dezertu: Tiramisu.

Cena 155,00 Kč