Seznam produktů značky Duca di Salaparuta

Skupina Duca di Salaparuta vlastní tři historické značky vín, které reprezentují Sicílii a Itálii po celém světě: Corvo a Duca di Salaparuta, založené v roce 1824, a Florio v roce 1833. Spojeny do jedné skupiny rodinou Reina, tyto dvě společnosti dnes tvoří největší soukromá vinařská skupina na Sicílii. Vyjadřují historii ostrova a jeho zemi prostřednictvím jejich sugestivních stavů a ​​historických vinných sklepů Marsala a Casteldaccia, ale především prostřednictvím svých vín.

Skupina Duca di Salaparuta vlastní tři historické značky vín, které reprezentují Sicílii a Itálii po celém světě: Corvo a Duca di Salaparuta, založené v roce 1824, a Florio v roce 1833. Spojeny do jedné skupiny rodinou Reina, tyto dvě společnosti dnes tvoří největší soukromá vinařská skupina na Sicílii. Vyjadřují historii ostrova a jeho zemi prostřednictvím jejich sugestivních stavů a ​​historických vinných sklepů Marsala a Casteldaccia, ale především prostřednictvím svých vín. Tři přístupy, které sdílejí stejnou vášeň pro jejich území a pro inovace. Volba nejlepší země, péče o jejich vinice, neustálé kontroly kvality u hroznů a vín. A nakonec vám je přinášíme. Hluboké kořeny na sluncem zahřátých půdách Sicílie sdílejí všechna vína skupiny Duca di Salaparuta. Dědictví barev, vůní a chutí, které vyvážíme do celého světa.

Počet produktů: 7

Duca di Salaparuta

Zobrazení 1-7 z 7 položek
Duca di Salaparuta -...

Duca di Salaparuta -...
0.0g

Víno v barvě leštěného zlata, s ovocným aroma exotického ovoce, tvořené odrůdou zvanou isolia nebo také ansonica, která je typická pro Sicilii. V chuti elegantní vyvážené s příjemně živou kyselinkou a osvěžující chutí po ovoci jež věrně následuje vůni. V chuti převládají tóny nezralého ovoce a zelených jablek. Celkově kompaktní a perzistentní.

Cena 1 133,00 Kč
Duca di Salaparuta - Corvo...

Duca di Salaparuta - Corvo...
0.0g

Prvotina sklepu, víno, které se produkuje již od roku 1824. Víno vyrobené scelením tradičních sicilských odrůd Nerello a Nero d´Avola. Víno rubínové barvy s výrazným aroma kompotovaných třešní. Chuť navazuje na vůni a rozvíjí harmonický tanin se středně plným tělem.

Cena 139,00 Kč
Duca di Salaparuta - Corvo...

Duca di Salaparuta - Corvo...
0.0g

Víno z tradičních sicilských odrůd Insolia a Grecanico. Barva je jiskrně žlutá s čistými zelenými odlesky. Jemné a delikátní aroma připomíná středomořské ovoce s lehkou mineralitou. V chuti je svěží, plné života, ovocné s příjemnou kyselinkou.

Cena 253,00 Kč
Duca di Salaparuta - Corvo...

Duca di Salaparuta - Corvo...
0.0g

Růžové víno odrůdy Nero ď Avola a Nerello s čistou růžovou barvou, jemným ovocným aroma a decentním pozadím růžových okvětních lístků. Na chuti příjemně svěží, vyvážené s jemnou ovocností připomínající maliny a čerstvé lesní plody. Středně plné letní víno s velmi elegantním dozvukem.

Cena 253,00 Kč
Duca di Salaparuta - Corvo...

Duca di Salaparuta - Corvo...
0.0g

Prvotina sklepu, víno, které se produkuje již od roku 1824. Víno vyrobené scelením tradičních sicilských odrůd Nerello a Nero d´Avola. Víno rubínové barvy s výrazným aroma kompotovaných třešní. Chuť navazuje na vůni a rozvíjí harmonický tanin se středně plným tělem.

Cena 270,00 Kč
Duca di Salaparuta - Nawari...

Duca di Salaparuta - Nawari...
0.0g

Velmi neobvyklý Pinot Noir, který se sklízí ze svahů sopky Etny. Vinice jsou ve vysokých nadmořských výškách kolem 800m.n.m. Barva je rubínově červená s odlesky fialové. Aroma je komplexní a intensivní s tóny červeného bobulového ovoce, koření a vanilky. V chuti je jemné a hladké, hřejivé. Překvapí svou délkou a vyrovnaností.

Cena 866,00 Kč
Duca di Salaparuta - Passo...

Duca di Salaparuta - Passo...
0.0g

Tradiční sicilské víno z odrůdy Nero ď Avola, těšící se velké popularitě. Barva vína je hluboce červená až tmavá, plná s jasnou jiskrou. Vůně je harmonická, velice komplexní se známkami naložených třešní, černých lesních plodů a jemným pozadím ušlechtilého dřeva. Na chuti perzistentní s nekonečně bohatou paletou chutí. Elegantní osobité víno.

Cena 441,00 Kč